0
Twój koszyk jest pusty.

O firmie


Szanowni Państwo!

Witamy na stronie  PUFOLAND poświęconej Waszej wygodzie!

 

Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw standardom panującym na rynku meblarskim. Stare, twarde, niewygodne i nudne meble chcemy zastąpić nowoczesnymi, designerskimi i wygodnymi pufami, przyjaznymi dla ludzi. Pufy te nie muszą być traktowane jako mebel, lecz także jako zabawka, dobry prezent dla dziecka lub znajomego. Produkt jest wygodny, dopasowywujący się do kształtu ciała, odprężający, niedrogi oraz łatwy w utrzymaniu czystości. A co najważniejsze - dzieci go uwielbiają.

 

Może być używany jako mebel, sprzęt do rehabilitacji czy fitnessclubów. Można na nich wypoczywać, oglądać TV, uczyć się, odrabiać lekcje, bawić się, a nawet pracować. Doskonały zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Bardzo wygodny, odprężający. Ponadto dzięki swej lekkości łatwo go przenieść z pokoju do pokoju. Doskonały dla osób z problemami z kręgosłupem. 

Przedstawiona przez nas oferta to wygodne i stylowe meble relaksacyjne. Swoje produkty kierujemy do wszystkich osób, które mają dość niewygodnego siedzenia na twardych i niezdrowych krzesłach, czy taboretach. Fotele, które oferujemy stanowią rewolucję w dotychczasowym niezdrowym stylu życia. Przedstawiamy alternatywę dla niewygodnych i ciężkich mebli.

 

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo w regulaminie. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pierwsza realizacja
Pierwsza realizacja